Tercüme Ofisi Yazılımı

Tercüme Ofisi Yazılımı

Sektörde fark yaratmaya devam eden PiyerSoft, tercüme ofisine sahip müşterilerine özel Online Tercüme Ofisi Yazılımı hizmeti sunmaktadır. PiyerSoft yazılımına sahip tercüman ofisleri müşterilerinden internet üzerinden sipariş alabilmektedir. Belirlenen birim fiyatları dahilinde tercüme ücretini müşteriye yansıtmakta olup kredi kartıyla tahsis etmektedir. Böylelikle size sadece tercüme etmek kalıyor.

ONLINE TERCÜME OFİSİ YAZILIMI NEDİR?

Online Tercüme Ofisi Yazılımı tercüme ofisleri için  iş yükünden kurtarmakta olup önemli anlamda kolaylık sağlamaktadır. Tercüme ofislerinin yanı sıra tercüme hizmeti almak isteyen müşteriler için de kolaylık sağlamakla birlikte geçmişe dönük bütün siparişlerini takip edebilme imkanı sağlamaktadır. Online Tercüme Ofisi Yazılımı ile firmanıza prestij kazanarak maddi gücünü genişletmektedir. Tercüme ofisiniz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Müşteriler Online Tercüme Ofisi Yazılımını Tercih Ediyor

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık neredeyse bütün işlemler telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden yapılmaktadır. Yoğun telefon trafiği üzerinde gerçekleşen tercümanlık hizmeti de Online Tercüman Yazılımı ile artık telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden yapılmaktadır. Online Tercüman Yazılımı kullanmaya başlayan firmalar üzerinde yapılan gözlemlemeye göre cirolarından ortalama %63’e kadar yükseliş gerçekleşmiştir.


 • T- Dream
 • T- Global

Online Sipariş Sayfası

Tercüme hizmeti almak isteyen müşteriler için sipariş bölümü 6 basamaktan oluşmaktadır. Birinci basamkta müşteriler almak istedikleri hizmet türünü seçmektedir(Yazılı Tercüme, Simültane Tercüme, Ardil Tercüme). İkinci basamak ise metin girişinin veya belge yükleyebildiği alandan oluşmaktadır. Üçüncü basamakta kaynak ve hedef dilleri seçimleri gerçekleştirilmektedir. Dördüncü basamakta ise uzmanlık alanı seçilmektedir. Beşinci basamakta ek hizmetleri kapsamaktadır(Apostil Onaylı v.b.). Altıncı basamak ise sipariş notu ekleyebildiği bir alanı kapsamaktadır.Müşterilerimiz Diyor ki; • Firmamızın kurumsal yapısına uyum sağlayan yazılım, seo, tasarım ve google reklamları alanında yanımızda bulunan, desteğe ihtiyaç duyduğumuzda gerekli hizmeti bize sağlayan PiyerSoft ailesine teşekkür ediyorum.

  Bilal Demirci
  CEO / Bilimtercume.com
 • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Ahmet Kurumahmut
  CEO / Bonavita.shop


İletişimFormu


İsminiz

E-Mail Adresiniz

Konu

Mesajınız...


Detaylı Bilgi İçin Arayın