PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü

PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü, Pazaryeri yazılımı için gelen en son kanunla birlikte sanal pos hizmeti veren firmalar kendi içinde yeni kanuna ve yeni düzene ayak uydurmak adına yeni geliştirmeler yapmaktadır. 6493 nolu Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu e-ticaret ödeme sistemi için çıkartılan kanundur. Bu kanuna göre BDDK tarafından verilen lisans ile ödeme alabilmektedirler.

PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü Nedir?

Geliştirdikleri yazılım ile pazarda kendine yer ayırmıştır. E ticaret sitelerinde sıklıkla tercih edilen markalardan biridir. PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü sunduğu ödeme sistemi ile pazaryeri yazılımına sahip site, kurum ile site içerisinde ki satıcı arasında kipara trafiğini zamanlamasını ve müşteri güvenliğini en üst düzeye hata risklerini de minimuma indirmişlerdir.
PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü kısaca anlatılmak istenirse; Müşteri site ziyareti sonrası alışveriş yapar. Ücret PayU sanal pos ile tahsil edilir. Sonrasında site sahibine anlaşmasına bağlı olan oranı, satıcıya ise kalan tutarı vadesinde hesaplarına yatırır.
PayU bünyesinde barındırdığı özel profesyonel kadrosu ile 7/24 sahteciliğe karşı takip halindedir. Bu şekilde oluşacak sahtecilik, dolandırıcılık gibi faaliyetler minimuma indirilmektedir.

Gelişen dünyada e-ticaret sistemleri oldukça fazla yer almaktadır. Bunun yanı sıra pazaryeri yazılımı aktif olarak pazardan pay almakta ve e-ticaret paketlerinin tahtını sallamaktadır. Günümüzde firmaların sanal pazarda yer almak istemeleri fakat yüksek banka pos oranları, yüksek kargo maliyetleri ve yazılım desteği bir çok firmayı bu pazardan uzak tutmaktadır.

PayU Sanal Pos Pazaryeri Çözümü bu noktada öenmli bir yer tutmaktadır. Pazaryeri yazılımı ile tüm firmaların satış yapabilme imkanı sunmaktadır. Bu şekilde firmalar pos oranlarından ve yüksek kargo ücretlerinde ayrıca sürekli yazılım desteği almaktan kurtulmaktadırlar.

PayU sanal pos yazılımı güvenliği en üst seviyede tutsa da c2c yazılımı, pazaryeri yazılımı da aynı derece güvenilir ve işlevsel olması gerekmektedir.

c2c yazılımı satın almak ve bu konuda iyi işler yapmak istiyorlarsa mutlaka bağımsız bir sunucu hizmeti almaları gerekmektedir. Bu site hızını ve trafiğinizi ciddi derece de olumlu etkileyecek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabileceksiniz.

Yorum Yap

HEMEN ARAYIN