Kurumsal Websitesi


Kurumsal Websitesi

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak artık sizin için çok kolay. Rakiplerinizin önüne geçmek için artık yapmanız gereken sadece kusursuz PiyerSoft yazılımı ile tanışmanız!

Yanı sıra Websitelerin korkulu rüyası olan çağ dışı kalmak PiyerSoft ile tarih oluyor. Hatasız kod yapısının üzerine teknolojinin bütün olanakları ile özgün ve fark taratan bir webistesine sahip olun!
RESPONSİVE TASARIM

PiyerSoft müşterilerine sağladığı %100 responsive tasarımlar sayesinde websiteniz tüm cihazlara göre otomatik şekillenmekle birlikte kullanıcılarınıza büyük kolaylık sağlamaktadır. Sağladığı kolaylıkların yanı sıra hatasız kodlama yapısı ile sorunsuz bir websitenin kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.

 
B2B ÇÖZÜMLERİ

PiyerSoft yazılımı sayesinde artık ticaretinizi tek platformda, parmaklarınızın ucunda yönetebileceksiniz. PiyerSoft B2B yazılımı tüm dünyaya ihracat yapan birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Ticaret hacminizi PiyerSoft ile arttırın!

 

28x
Google Sıralaması Artışı


398%
Organik Trafik Artışı


1105%
Website Performansı Artışı


129%
Müşterilerinizin Web Sitenizde Zaman Geçirme Artışı
MüşterilerimizDiyor ki;  • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

    Ahmet Kurumahmut
    CEO / Bonavita.shop
  • Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

    Ömer Kartal
    CEO / Antiktugla.com


İletişimFormu


[contact-form-7 404 "Not Found"]
Detaylı Bilgi İçin Arayın