fbpx

İyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü

İyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü

Gelişen online pazaryeri yazılımı, c2c yazılımı için iyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü sunulmuştur. Geliştirilen çözümde sanal pos firması müşteri, site yönetimi ve satıcı arasında ki ödeme kontrollerinin uğraşısından kurtulmaktadır.

iyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü müşteri ürün alımı sonrasında ki aşamalarda ekstra uğraşılardan kurtararak satış sonrası onay alındıktan sonra gerekli kesintileri yaparak satıcı hesabına direkt olarak ödemeyi yapar kalan tutar ise site yönetiminin hesabına aktarılır.

Bu şekilde hem site yönetimi yeni güvenlik tedbirleri almaktan kurtulur hem de daha güvenli bir ödeme sistemi kullanmış olur.
iyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü için çalıştığınız yazılım firması sitenizin altyapısında yazılımsal geliştirmeler gerçekleştirir, bu kodlar iyzico sana pos sistemi için entegre kodlarıdır.

Müşteri ödemeyi yine aynı site tarafından yapar fakat ücret iyzico tarafından tahsil edilir. Müşteri ürünü aldığını veya otomatik onay geldikten sonra gerekli tutarları hem satıcı hem site sahibi firmaya ulaştırır.

iyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü için bünyesinde hem yeniliklere yönelik yazılım geliştiren bir ekip barındırıyor, hem de güvenliği minimize etmek için gerekli tecrübeye sahip kişileri barındırıyor.

iyzico Sanal Pos Pazaryeri Çözümü için de ssl sertifikası olmazsa olmazlardandır. ssl sertifikaları hem sizleri hem müşteriyi koruyan en önemli etkendir.

Gelişen pazaryeri yazılımı, c2c yazılımı için bu tür alt yapıya sahip sanal pos firmaları tarafından dikkatle takip edilmekte ve gereken bütün düzenlemeleri yasal bir şekilde yapmaktadır.
iyzico pazaryeri yazılımı için kullanılmakta fakat aynı güvenilirlikte bir de siteye sahip olmanız gerekmektedir.

Bu tür güvenli bir ağ oluşturmanız hem satışınızı arttıracak hem de güven sağlayacaktır.

Pazarda ki diğer firmalarda aynı titizlikte yazılımlarını geliştirmektedir.

Payu pazaryeri yazılım sanal pos, payTR sanal pos gibi firmalarda sektöre öncülük etmektedir.

Son yüzyılın gelişen hatta en hızlı gelişen sektörüdür dijital dünya ve sizlerde bu dünyada mutlaka yerinizi alın!

Piyersoft c2c yazılım sistemleri olarak en güvenilir alt yapı ile payu, iyzico, paytr gibi firmalar ile çözüm ortaklıkları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya adayız. Sizlerin tercihi doğrultusunda en iyi hizmeti alacağınız garantisini veriyoruz!

Yorum Yap