Hakkımızda


Hakkımızda

PiyerSoft, Savaş ve Barış romanın da olan “Piyer Bezuhov” karakterinden esinlenerek bir markaya sahip olmuştur. PiyerSoft web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmakta ve AR-GE çalışmalarını Maslak Beybi Giz Plazada yürütmekle birlikte Maltepe Genel Merkez Binasında müşterilerine hizmet vermektedir. PiyerSoft, Türkiye ile sınırlı kalmayarak Azerbaycan Baküde bulunan merkezinde Azerbaycana hizmet vermekte olup Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır.


Vizyon

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, dünyanın bir çok ülkesine yazılımı ihraç ederek Türkiyenin en saygın kuruluşları arasında yer almaktır.


Misyon

PiyerSoft ve ekibinin ilk amacı bütün müşterileriyle birer başarı öyküsü yazmaktır. Hata ve başarısızlığı kabullenemeyen Piyersoft, her zaman daha fazlası sloganıyla müşterilerine hizmet vermeyi benimseyerek tüm müşterilerini potansiyeli dahiline en üst noktaya ulaştırmaktır.MüşterilerimizDiyor ki; • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Ahmet Kurumahmut
  Ahmet Kurumahmut
  CEO / Bonavita.shop
 • Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

  Ömer Kartal
  Ömer Kartal
  CEO / Antiktugla.com


İletişimFormu

İsminiz

E-Mail Adresiniz

Konu

Mesajınız...


Detaylı Bilgi İçin Arayın