İnternet Reklamcılığı


Google Adwords

Google internete açılan veya kazancını internet üzerinden kazanan firmalar için en iyi reklam kanalıdır. Reklamlarların eşliğinde satışlarınıza direkt olarak olumlu etki sağlamaktadır. Google AdWords reklamları ile minimum maliyetlerle maksimum kazanç elde etmeniz için doğru yerdesiniz!NELER YAPIYORUZ ?


Mobil Reklam Optimizasyonları

Teknolojini ilerlemesiyle birlikte interneti cep telefonlarından ve tabletlerden kullanan kişi sayısı bir hayli arttı. Reklamlarınızı maksimum verim alabilecek bir şekilde cihazlara göre optimize ediyoruz.


Google Kalite Puanları

Google reklamlarında en önemli etkenlerden birisi de google kalite puanlarıdır. Minimum maliyet ile üst sıralara yerleşerek reklam verimliliğini yükseltiyoruz.Etkileyici Metinler

Reklamlarınızı etkileyen faktörlerden birisi de reklamlarınızın sahip olduğu metinlerdir. Size uygun ve müşterileri etkileyen metinler ile reklamlarınıza dikkat çekmeyi sağlıyor ve verimliliğini arttırıyoruz.


Düşük Tıklama Maliyeti

Yaptığımız google hesabı optimizasyonlarında en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Google kalite puanlarınızı yükselterek düşük maliyetler ile büyük gelirler elde etmenizi sağlıyoruz.Görüntülü Reklam Optimizasyonu

Zaman zaman bazı reklam çalışmalarında metinlerin ve gösterimin yetersiz kaldığı zamanlarda görüntülü reklamlar ile daha fazla müşteriye ulaşmakla birlikte marka değerinize katkıda bulunuyoruz.


Remarketing

Reklamlarınızdan sonra sitenizi terkeden müşterileri tekrar geri kazanmanız adına reklamlarınızın onları takip etmesini sağlıyor ve reklam maliyetleri arttırmak yerine tasarruf etmenizi sağlıyoruz.SÜREÇ NASIL İLERLİYOR ?


Rakip Analizi

Rakiplerinizi birer birer inceliyor ve size uygun stratejiyi belirliyoruz.

1

Reklam Çalışması

Rakip analizinden sonra stratejinize uygun reklam çalışmalarınız hazırlıyoruz.

2

Yayın Süreci

Artık çalışmalarımız reklama hazır hale geliyor ve reklamlarınızı yayına alıyoruz.

4

Hesap Analizi

Reklamlarınız hergün inceliyor, analizler sonucu gerekli müdaheleleri yapıyoruz.

5

MüşterilerimizDiyor ki;  • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

    Ahmet Kurumahmut
    CEO / Bonavita.shop
  • Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

    Ömer Kartal
    CEO / Antiktugla.com


İletişimFormu


[contact-form-7 404 "Not Found"]
Detaylı Bilgi İçin Arayın