E-İhracat Paketleri

Perakende ticaretin büyük ölçüde sanal ortama taşınmasıyla birlikte artık toptan ticaret ve yurtdışı perakende satışları sanal ortamda yerini almış ve e-ihracat paketleri ve yazılımı önem kazanmaya başlamıştır. E-İhracat yapmak isteyen firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi seçeceği e-ihracat paketleri ve hizmet alacağı yazılım firmasıdır. E-İhracat Paketlerinde bulunması gereken Çoklu Dil Seçeneği, Çoklu Dilde SEO Alt Yapısı, Çoklu Para Birimi, Giriş Yapılan Ülkeye Göre Yayın, Özel Kargo Yönetimi ve Teknik Destektir.
PiyerSoft e-ihracat paketleri sektörün en geniş e-ihracat özelliklerini barındırmaktadır.
PiyerSoft web tasarımın teknolojiyle birlikte boyut değiştirmesinden sonra PiyerStyle ekibini oluşturmuş, sunduğu cazip kampanyalar ile müşterilerine mobil uyumlu responsive konsept tasarımları istekleri doğrultusunda teslim etmektedir. Bunun yanı sıra PiyerStyle kütüphanesine bulunan bütün hazır tasarımları mobil uyumlu responsive konsept tasarımlardır.

PiyerSoft ailesine katılmak ve fırsatları kaçırmamak için acele edin!

E-ihracat Paketlerinde ihtiyacınıza uygunluğunu iyice incelemenizi öneriyoruz. Seçmek istediğiniz e-ihracat paketlerinde alt paket ihtiyacınızı karşılıyor ise üst pakete ödeyeceğiniz ücret sizin için gereksiz olacaktır. Fakat ihtiyacınız alt paketler karşılamıyor ise üst paketleri tercih etmeniz ticaretiniz açısından fayda sağlayacaktır.

E-ihracat Paketleri ve yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak, paketleri özellikleri hakkında değişiklik veya geliştirme talep etmek için aşağıdaki iletişim formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri Taksitli Ödeme

E-İhracat 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

Genel Özellikler

Piyer Export

Piyer Export Plus

E-İhracat 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Tüm paketlerimiz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Kullanım sırasında herhangi bir trafik faturası veya benzer bir masraflara karşılık fatura yansıtılmamaktadır. Tüm ücretler paket ücreti içerisindedir.

PiyerSoft teknik destek ekibi sizler oluşturmuş olduğu talep merkezinden 7/24 destek talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde talebiniz tamamlanmaktadır.

Piyer e-ticaret paketleri tamamen güvenilir bir mimari üzerine inşa edilmiştir ve bu tarz durumlara karşı tam korunmaktadır. Rakipleriniz tarafından gelen saldırılarda ise özel FireWall sistemimiz tarafından püskürtülmektedir.

PiyerSoft e-ticaret paketleri yüksek performansa yönelik olarak kodlanmıştır. Sunucu altyapınıza göre istediğiniz kadar ürün yükleyebilir ve yüksek performanslı kullanabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN