E-İhracat Paketleri

E-Ticaret Yazılımı Paketlerini 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

İsminiz...*

Telefon Numaranız...*

E-Mail Adresiniz...*

Benzersiz Özellikleri Keşfedin

Fiyatlarımıza %18 KDV Dahildir. 12 Taksitli Ödeme İmkanı!

 • Piyer Export
 • Piyer Export Plus

Perakende ticaretin büyük ölçüde sanal ortama taşınmasıyla birlikte artık toptan ticaret ve yurtdışı perakende satışları sanal ortamda yerini almış ve e-ihracat paketleri önem kazanmaya başlamıştır. E-İhracat yapmak isteyen firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi seçeceği e-ihracat paketleri ve hizmet alacağı yazılım frimasıdır. E-İhracat Paketlerinde bulunması gereken Çoklu Dil Seçeneği, Çoklu Dilde SEO Alt Yapısı, Çoklu Para Birimi, Giriş Yapılan Ülkeye Göre Yayın, Özel Kargo Yönetimi ve 7/24 Teknik Destektir.
PiyerSoft e-ihracat paketleri sektörün en geniş e-ihracat özelliklerini barındırmaktadır.
PiyerSoft web tasarımın teknolojiyle birlikte boyut değiştirmesinden sonra PiyerStyle ekibini oluşturmuş, sunduğu cazip kampanyalar ile müşterilerine mobil uyumlu responsive konsept tasarımları istekleri doğrultusunda teslim etmektedir. Bunun yanı sıra PiyerStyle kütüphanesine bulunan bütün hazır tasarımları mobil uyumlu responsive konsept tasarımlardır.

PiyerSoft ailesine katılmak ve fırsatları kaçırmamak için acele edin!

e-ihracat paketleri

E-ihracat Paketlerinde ihtiyacınıza uygunluğunu iyice incelemenizi öneriyoruz. Seçmek istediğiniz e-ihracat paketlerinde alt paket ihtiyacınızı karşılıyor ise üst pakete ödeyeceğiniz ücret sizin için gereksiz olacaktır. Fakat ihtiyacınız alt paketler karşılamıyor ise üst paketleri tercih etmeniz ticaretiniz açısından fayda sağlayacaktır.

E-ihracat Paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak, paketleri özellikleri hakkında değişiklik veya geliştirme talep etmek için aşağıdaki iletişim formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MüşterilerimizDiyor ki;

 • Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

  Ömer Kartal
  Ömer Kartal
  CEO / Antiktugla.com
 • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Ahmet Kurumahmut
  Ahmet Kurumahmut
  CEO / Bonavita.shop

İletişimFormu

İsminiz

E-Mail Adresiniz

Konu

Mesajınız...

Detaylı Bilgi İçin Arayın