Demo Talebi

PiyerSoft E-Ticaret Paketlerini, C2C ve Pazaryeri Yazılımını Aşağıdaki Formları Doldurarak 30 Gün Boyunca Ücretsiz Kullanabilirsiniz. Türkiyenin En Gelişmiş Yazılımına Sahip Olmak İçin İlk Adımı Atın!

30 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

E-Ticaret 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

C2C Yazılımı 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

E-İhracat 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

e-ticaret paketleri ve c2c pazaryeri yazilimi demo talebi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır. Tüm paketlerimiz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Kullanım sırasında herhangi bir trafik faturası veya benzer bir masraflara karşılık fatura yansıtılmamaktadır. Tüm ücretler paket ücreti içerisindedir.

PiyerSoft teknik destek ekibi sizler oluşturmuş olduğu talep merkezinden 7/24 destek talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde talebiniz tamamlanmaktadır.

Piyer e-ticaret paketleri tamamen güvenilir bir mimari üzerine inşa edilmiştir ve bu tarz durumlara karşı tam korunmaktadır. Rakipleriniz tarafından gelen saldırılarda ise özel FireWall sistemimiz tarafından püskürtülmektedir.

PiyerSoft e-ticaret paketleri yüksek performansa yönelik olarak kodlanmıştır. Sunucu altyapınıza göre istediğiniz kadar ürün yükleyebilir ve yüksek performanslı kullanabilirsiniz.

C2C e-ticaret paketleri satın alırken ilk önce projenizin ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekiyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra taleplerinize uygun olan paketi tercih ederek başlayabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz C2C danışmanımızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

C2C, customer to customer(Tüketiciden tüketiciye) demektir. C2C Yazılımı ile Hepsiburada ve N11 gibi bir site kurabilirsiniz. Komisyon ve reklam alanları üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

PiyerSoft, e-ihracat paketlerini kullanarak ürünlerinizi tüm dünyaya satabilirsiniz. Ülke hedeflemeleri, dijital pazarlama ve ihtiyacınız olan tüm konularda e-ihracat danışmanımıza sorabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN