C2C ve Online Pazaryeri Yazılımı

C2C yazılımı diğer bir tabirle pazaryeri yazılımı son günlerde fazlaca tercih edilmektedir. Bir çok firma kendi ürünlerini satarken diğer eksik gruplarını farklı firmalar aracılığı ile kendi siteleri üzerinden satmaktadır. Böylelikle hem kendi ürünlerini satma hem de farklı ürünler satarak ek gelir elde etmektedir.

Pazaryeri C2C yazılımı bu noktada devreye girmekte ve kullanıcılara bu olanağı sağlamaktadır. Tercih edilme sayısı arttığı için ödeme firmaları sanal pos firmaları bu konuda yeni yazılımlar geliştirmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

İyzico sanal pos ilk başlangıcı yapsada PayU gibi kendini ispatlamış firmalarda yeni geliştirmeler yapmış ve piyasaya sürmüştür.

En son PayU Türkiye Ülke Direktörü Yunus Emre Güzer bir basın toplantısı düzenlemiş ve şunları iletmiştir;

 PayU Pazaryeri altyapısı üzerinde yılda 6 milyar dolardan fazla işlem başarıyla gerçekleştiriliyor. Daha önce birçok ülkede aldığımız bu lisans için Türkiye’de gerekli hazırlıklarımıza çok önceden başladık. Bu kapsamda yurtdışındaki yerleşik sunucularımızı Türkiye’ye taşımak üzereyiz”

PayU Pazaryeri C2C yazılımı için sunulan ödeme planı basit bir tablo ile anlatılmıştır

Sanal Pos Firmaları bu noktada gerekli güncellemeli tüm hızıyla yaparken yazılım firmanızda aynı hızda ve kusursuz bir şekilde entegrasyonu sağlaması gerekmektedir.

Pazaryeri C2C yazılımı sorunsuz olması gerektiği gibi herhangi bir pürüz sırasında size verilecek destekte oldukça önemlidir.

Pazaryeri C2C yazılımı sayesinde ister bilgili olduğunuz sektör ile alakalı pazaryeri oluşturun isterseniz kendi ürünleriniz tamamlayıcı bütün müşterilere ulaşabileceğiniz bir sistem olarak kullanın. Her detayını düşündüğümüz C2C pazaryeri yazılımlarımızı demo talebinde bulunarak kullanabilir aklınıza takılan her soruyu bizlere iletebilirsiniz.

Ödeme sağlayıcını doğru seçerek bizlere iletmeniz durumunda iyi bir entegrasyon ile kusursuz bir tahsilata sahip olacaksınız. Bir çok ekstra işlemden kurtularak müşteri onayı sonrası pazaryerine ve satıcıya direkt iletilmiş olacaktır.

Yorum Yap

HEMEN ARAYIN