C2C Pazaryeri Yazılımı

Gelişen e-ticaret sektörüyle birlikte artık internet kullanıcıları ayrı ayrı sitelere yönelmek yerine hepsi bir arada olan yani C2C Pazaryeri Yazılımını tercih eden web sitelerini tercih etmektedir. Buna en iyi örnek olarak hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi c2c pazaryeri web sitelerinin sektörde büyüyerek kalıcı olmalarını örnek gösterebiliriz. Tüketici ve satıcı arasında olmak her zaman daha avantajlı olmuştur. Tüketici kendini güvende hissetmesinin yanı sıra mağazaların fiyat rekabetine girmesi sayesinde aracı ve tüketici durumdan fayda sağlamaktadır.

PiyerSoft C2C E-Ticaret Paketleri ve Yazılımı, güçlü altyapsı ve uygun fiyatları ile sektörün öncüsü konumundadır. Fark yaratan özellikleri ile birlikte %100 SEO uyumlu, mobil uyumlu ve kullanışlı yönetim paneli, mağaza yönetim panel, mağazalar özel sayfası, komisyon sistemi, ürün onay sistemi, yasaklı ürün engelleme sistemi ve AliExpress gibi projeler için birden fazla dil seçeneklerini altyapısında barındırmaktadır.

PiyerSoft web tasarımın teknolojiyle birlikte boyut değiştirmesinden sonra PiyerStyle ekibini oluşturmuş, sunduğu cazip kampanyalar ile müşterilerine mobil uyumlu responsive konsept tasarımları istekleri doğrultusunda teslim etmektedir. Bunun yanı sıra PiyerStyle kütüphanesine bulunan bütün hazır tasarımları mobil uyumlu responsive konsept tasarımlardır.

PiyerSoft ailesine katılmak ve fırsatları kaçırmamak için acele edin!

c2c e-ticaret yazılımı ve paketleri

C2C Yazılımı 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

C2C Yazılımı 30 Gün Ücretsiz Deneme Formu

SIKÇA SORULAN SORULAR

C2C, customer to customer(Tüketiciden tüketiciye) demektir. C2C Yazılımı ile Hepsiburada ve N11 gibi bir site kurabilirsiniz. Komisyon ve reklam alanları üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

C2C e-ticaret paketleri satın alırken ilk önce projenizin ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekiyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra taleplerinize uygun olan paketi tercih ederek başlayabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz C2C danışmanımızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

C2C eticaret yazılımı, B2C altyapısının daha gelişmiş versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Çoğu firma artık B2C altyapılarını C2C sitesi olarak güncellemeye çalışmaktadır. Aralarındaki en belirgin fark C2C altyapısında başka kişi veya firmalar tarafından ürün yüklenip satışı yapılabiliyor olmasıdır.

C2C e-ticaret sitesi fiyatları piyasada çok değişkenlik gösteren bir yazılımdır. Bu konuda fiyat performans noktasında en iyi çözüm PiyerSoft tarafından üretilmiştir. Yukarıdaki tablomuzu inceleyerek fiyatları görebilirsiniz.

C2C full site, tam anlamıyla marketplace(pazaryeri) özelliklerini barındıran paketlere denilmektedir. Yani özetle sadece PiyerSoft’ta bulunan sistem diyebiliriz.

C2C sıkça sorulan sorular

BAZI REFERANSLARIMIZ

HEMEN ARAYIN