Affiliate E-Ticaret


Affiliated E-Ticaret

Her geçen gün internette mağaza açan kişi sayısı hızla artıyor. İnternet Mağazası sayısının artmasıyla birlikte internet ortamında rekabeti yükseltmektedir. Rekabetin yükselmesiyle birlikte reklam maliyetleri fazlasıyla yükselmektedir. Sadece sektörün öncü firması PiyerSoft altyapısında bulunan E-Ticaret Affiliated sistemi kesin kazanç e-ticaret olarak bilinmektedir.


Affiliated E-Ticaret Nasıl Çalışır?

Affiliated E-Ticaret sistemi tamamen maddi zararsız satış üzerine geliştirilmiş çağın sistemidir. Affiliated E-Ticaret sisteminde internet mağazalarının reklamlarını (facebook, instagram, twitter, websitesi, kişisel web paylaşım alanları) yapmak isteyen insanlardan oluşturulmaktadır. Oluşturulan gruba bir yönetim paneli verilmektedir. Bu panel ile ürünlerinizden reklam yapmak istediği ürünü seçer ve gerekli banner görseli veya gerekli link paylaşılır seçilen ürüne bir takip kodu yerleştirilir. Reklamınızı yayınlama başladıktan sonra iki taraf arasında para transferi gerçekleşmez. Reklamı veren kişinin reklamını biri tıkladığı zaman takip kodu ile websiteyi ziyaret eder. Ziyaret eden kişi alışverişini tamamladığı takdirde reklam veren kişiye belirlenen yüzde üzerinden ücret ödenir. Yüzde internet mağazası sahibi tarafından belirlenir.

 Yeni Nesil E-Ticaret


Yeni Nesil E-Ticaret

Affiliated E-Ticaret sistemi avrupanın birçok büyük kuruluşutarafından tercih edilmektedir.Yüksek Satış

Reklamlarınız organik kişiler tarafından yapıldığı için müşterilerinize daha fazla güven sağlanmaktadır.Süreklilik

Oluşturulan ağ sayesinden sürekli sipariş döngüsü oluşturulmaktadır.Kesin Kazanç Sistemi

Affiliated E-Ticaret Sistemi ile zarar etmeniz mümkün değildir. Sistemin çarkının işleyişi risk faktörünü ortadan kaldırmaktadır.
Affiliated E-Ticaretin Avantajları Nelerdir?

 • Her ay reklam paraları harcamazsınız. Sadece satış yaptıkça pay verilmektedir.
 • Doğrudan hedef kitleye ulaşırsınız. Böylelikle daha yüksek dönüşüm oranına sahip olabilmektedir.
 • Normal işleyişte reklam vermeyi bıraktığınızda satışlarınız durmarktadır. Affiliated E-Ticaret sistemi ile ağınızı büyütmeyi durdurduğunuzda olan ağınız sayesinde satışlarınız devam etmektedir.
 • Her ay reklam çalışmalarına ekstra mesai harcamazsınız. Sizin yerinize oluşan ağ gerekli ürün tercihlerini kedileri gerçekleştirmektedir.
 • Avrupa üzerinde birçok firma tarafından tercih edilen sistem ile kolayca hedeflediğiniz noktalara ulaştırılabilmektedir.
 • Birçok kişi E-Ticarete başlarken zarar etmekten korkar. Affiliated E-Ticaret Sistemi ile internet mağazalarının zarar etmesinin önüne geçilmektedir.

MüşterilerimizDiyor ki; • Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Ahmet Kurumahmut
  CEO / Bonavita.shop
 • Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

  Ömer Kartal
  CEO / Antiktugla.com


İletişimFormu


[contact-form-7 404 "Not Found"]
Detaylı Bilgi İçin Arayın