C2C E-Ticaret Nedir

C2C E-Ticaret nedir

C2C e ticaret nedir C2C ingilizce kökenli bir kelimedir “Customer to Customer” türkçesi “tüketiciden tüketiciye” demektir.

Türkiye’de çok önceden ilk denemeleri yapılmış ve ciddi başarılar elde edilmiştir. Fakat o zamanlar devamı getirilmemiştir. Şuan günümüzde fazlaca talep edilen yazılım türüdür.

C2C e ticaret nedir örneğin sahibinden.com gibi eviniz arabanız veya satacak herhangi bir ürnünüzü yine sizler gibi tüketicilere ulaştırma ve bundan gelir elde etmeniz demektir. Son günlerin başarılı çıkışını letgo yapmıştır.

C2C e ticaret nedir ürünlerinizi tüketiciye ulaştırmak hem kendi hem de ulaşılan kişinin ihtiyacınızı verimli ve uygun bir şekilde karılamanızı sağlamaktadır.

c2c e ticaret nedir

gitti gidiyor gibi site de bu tür bir yazılım ile geliştirilmiştir.

C2C yazılımı ciddi zaman ve özen gösterilmesi gereken bir yazılım türüdür. Bu tür bir yazılım tercih ederken firmanın bu konuda sağlam bir bilgi sahibi olması ve sizlere gerektiği gibi teknik destek vermesi gerekmektedir.

C2C yazılımı sonrası güzel bir ekip ile günümüz ticaret olan online pazaryeri ile ciddi başarılar ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Değişen dünya ticareti artık iyici online pazara dönmüş ve ciddi bir ivme kazanmıştır.

Türkiye’de yeni gelişen bir pazar olması nedeniyle ciddi bir arz açığı bulunmaktadır. Bunu gören yatırımcılar son zamanlar ciddi yatırımlar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Doğan holdin doğuş grubu ebay gibi bir çok büyük kurumlar ciddi zaman ayırmaktadır.

Çok geç olmadan sizlerde bilgili olduğunuz sektör için bu tür bir girişimde bulunmanız hem sizler için hem ülke ekonomisi için faydalı olacaktır.

Gelin e ticaretinizi hayalinizin üstüne taşıyalım!

  “En iyi pazaryeri c2c yazılımı paketleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ!” 

C2C Pazaryeri Yazılımı Paketlerini 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

İsminiz...*

Telefon Numaranız...*

E-Mail Adresiniz...*

Benzersiz Özellikleri Keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Detaylı Bilgi İçin Arayın