Müşteri Yorumları

Ben emekli elektrik mühendisiyim, yıllarca 24 saat çalışan seramik fabrikalarında bakım şefliği, bakım müdürlüğü yaptım. Eşim hala bir seramik fabrikasında çalışıyor. Gece gündüz 24 saat birilerinin bir sorunu olmasının, her sorunun acil ve hemen çözülmesi gereğinin ne demek olduğunu, insanların özel hayatlarında ne tür fedakarlıklar gerektirdiğini bu yüzden iyi bilirim. Aslında belki de bu yüzden artık hem özel hem de iş hayatımda çok aceleci taleplerde bulunmayı pek tercih etmiyorum. Ancak Piyersoft ekibi benim bu tavrıma rağmen, tam anlamıyla gece gündüz tüm taleplerime anında cevap veriyor. Bu sebeple tüm ekip çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Aslında bilgisayarlar ilk çıktığında insanların işlerini robotların, bilgisayarların alacağı , insanların ya işsiz kalacağı ya da hiçbir iş yapmadan yan gelip yatacağı gibi düşünceler yazılıp çiziliyordu. Ama tam tersi oldu , en çok koşuşturan başını işten kaldıramayan bilişim sektöründekiler oldu. Fiziki iş yapanların günde belli bir saati var ama beyinleriyle bilgileriyle çalışanların , hele bu teknoloji ve iletişim çağında işlerinde artık zaman saat gibi sınırları kalmadı. Bu yüzden emeğinizin zamanınızın bilginizin hakkını tam veremem helal edin.
Site umduğumdan daha kısa sürede ve umduğumdan daha iyi özelliklerle gerçekleşti. İnanıyorum zaman içinde daha da güzel olacak ve en önemlisi amacına ulaşıp iyi satış yapacak. Sizlere başarılar ve kolaylıklar dilerim. İyi çalışmalar.

Necip Güven / www.candanezeytin.com

Firmamızın kurumsal yapısına uyum sağlayan yazılım, seo, tasarım ve google reklamları alanında yanımızda bulunan, desteğe ihtiyaç duyduğumuzda gerekli hizmeti bize sağlayan PiyerSoft ailesine teşekkür ediyorum.

Bilal Demirci / www.bilimtercume.com

Eski web sitemizde sürekli erişim problemi yaşıyorduk ve gerekli teknik desteği alamıyorduk. Bunun yanı sıra SEO olarak çok zayıf kalıyorduk. Bu alanda bize verdikleri eğitimler ile bizi bilgilendirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Salih Paşaoğlu / www.tasfirinmarket.com

6 Senedir kitap işiyle uğraşıyorum.Web sitesi yapmaya karar verdiğimde piyersoft ailesiyle tanıştım.Yaptıkları web sitesinde 166 bin çeşit kitap barınacağından çok zor olacaktı.Ama Piyersoft için hiç zor olmadı ve istediğim şekilde web sitemi tamamlayıp verdiler.İletişime geçmek istediğimde anında iletişime geçtim.Piyersoft ailesine çok teşekkür ederim …

Aydın Kaya / www.realkitap.com

Ürünlerimizi dünyanın 85 ülkesine ihrac ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Global düzeyi kaldırabilen bir e-ticaret kapsamında bir e-ihracat yazılımına ihtiyaç duyduk ve tercihimiz PiyerSoft oldu. Bütün ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

Ahmet Kurumahmut / www.bonavita.shop

Bizler gibi ticari girişimlerinin başında bulunanların, en ihtiyaç duydukları şeylerin başında gelir; İşini ciddiyetle yapabilen, yapabildiği gibi bunu güven dolu bir bilgi tablosu gibi çerçeveleyip, sunabilen iş ortakları. İşte Piyersoft yeni çıktığımız bu yolda profesyonel bir ortak, acaba dediğimiz yerlerde bir o kadar samimi, bir o kadar cesaret verici, yol gösterici oldu. Kendilerine herşey için yığınla teşekkür borçluyuz.

Elif Altun / www.nakkashebutik.com

Piyersoft ailesi ile çalışmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak şunu talep ettik; bizim sitemize giren kişilerin bu işi profesyonel yaptığımızı görmesini ve kaliteli bir hizmet alacaklarını hissetmelerini istedik. Piyersoft beklentilerimizden daha fazlasını sağlayarak firmamızın iş potansiyeline çok önemli katkıları oldu. Piyersoft ailesine teşekkür ediyoruz.

Davut Demirci / www.bilimtez.com

Dekorasyon sektöründe bulunduğumuz için sitemizin tasarımı bizim için büyük önem arzediyordu. Dediklerimizi noktası noktasına uygulayan ve bize yönlendirmeleriyle bilgi sağlayan PiyerStyle ekibinin sundukları hizmetleri takdir ediyorum.

Serdar Ömer Kartal / www.antiktugla.com

Daha önce çalıştığımız e-ticaret firmasında sürekli performans kaybı yaşıyorduk ve sektörde en iyi sunucuları kullanan firmaları araştırmaya başladık. Bu vesileyle değerli PiyerSoft ekibiyle tanıştık ve artık sayfa açılış süremiz 1 saniyenin altında.

Serdar Şanlıer / www.ayderkurufasulye.com